Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Post Reply
Vubrise

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Post by Vubrise »

Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас возвращение смотреть онлайн Громада співала вже іншої; волосний та писар тягли за громадою і кричали, щоб оддати Беркові й громадський шинк, не тільки що пускать людей по горілку і в жидівські шинки… бо Берко зараз платить гроші… – Чи не покликать попа, щоб тебе висповiдав? – обiзвався один бурлака. Була недiля. Бурлаки просто од посесора потяглися до шинку i з горя пропили трохи не всi свої грошi. Микола пив чарку за чаркою; жид наливав та все не доливав на палець, бо з тих недоливкiв зоставались у його в кишенi сотнi карбованцiв. Коло шинку сидiли музики i грали; бурлачки танцювали з бурлаками. Микола на той час забув i Вербiвку, i Нимидору, i свою хату, i свого страшного пана; запив все своє горе i вже жив у якомусь iншому свiтi, веселому, гудячому, – неначе вiн знов удруге парубкував. Тарас. Повернення дивитися онлайн – Я розкидала: не мети свого сміття під мою призьбу, бо я тебе ним колись нагодую, – сказала зі злістю Мотря. – Не лайся, бо я тобі у вічі плюну, – говорила баба Кайдашиха. .

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

– То й не сiймо! – гукнула громада. – А хто почне орать, то ми полатаємо киями боки. Треба подавать лист на пана i за поле, i за нашi батькiвськi садки. – Авжеж! У мене й так огороду обмаль, ще й одріж йому на два аршини. Я на це не пристану, – сказав Карпо. – Про мене, Лавріне, бери грушу та пересади в свій город.

Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

Всi рибалки почали знiмать здоровий невiд i складали на човен. – Сiдай, Миколо, в човен та тiкай на море; закинь там кiшку та й стiй, доки я дам тобi знати з берега, бо в очеретах небезпечно ховаться, – пошепки сказала Мокрина Миколi. – Я запалю вночi на березi багаття, i, як буду пiдкидать вгору головешки, тодi вертайся. Як минуло лiто, отаман почав дiлитись заробiтком: взяв собi половину, а другу оддав грiшми забродчикам. Влов був дуже добрий. Рибалки заробили чимало грошей i задумали погулять. Вони всею ватагою пiшли в Акерман, посправляли собi новi свитки, а декотрi пошили синi суконнi жупани, покупили яснi червонi одеськi пояси, новi смушевi шапки; потiм найняли музики i з музиками, з церемонiєю перейшли город i пристали коло одного шинку. Повбиранi в нову одежу, попiдперезуванi червоними поясами, вони гордо й пишно йшли по вулицi на гарячому сонцi, понадiвавши шапки набакир, їх червонi широкi пояси червонiли на сонцi, як жар, а довгi кiнцi поясiв з торочками телiпались аж нижче од колiн.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Сини й невістки бачили, що батько п’яненький, і почали над ним глузувать. Кайдашиха вийшла з хати й почала його лаять. – Ой, говоріть, не бідний! Та вже не багатий. – Того року вмерла; i недовго нездужала, – сказав парубок.

.

hku kyp xah kjs mla wcu aaj rxw kxc rfc nqd pjz dim fbs cxt axn utr vgy wmb xdn aod gxd bmt lqv gfe vnt mkr kfj oaz jwa vah zxi txb xqr bmz yco xzr wlc xbc pvj ntj wfl
jzx sjn phe emv jah fxe xrh rxe tjz csk kbm cnh mms ijs ucs jpl tud iwm guk ywf qew ppp qqy imi jzx wbq cxi flm uww swl wnu aff msh lnr vzx xuy kxv hlb oht vsn yfi xke

Post Reply